O NAS

Od 2012 roku pod marką BAUSERVICE s.c. nieprzerwanie zdobywamy doświadczenie przy budowach obiektów drewnianych w technologii CLT. Jako wykonawca budujemy dla firmy BIER z siedzibą w Thiergarten między innymi obiekty takie jak budynki wielorodzinne, biurowe oraz przemysłowe. Śmiemy twierdzić, że jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm wykonawczych tej raczkującej dopiero w Polsce technologii budowy obiektów drewnianych z masywnego drewna CLT.
Ponadto pod marką TEKA sp. z o.o. prowadzimy firmę zajmującą się budową i sprzedażą budynków w technologii tradycyjnej.

MASYWNY DOM

MASYWNY DOM jest naszą najmłodszą marką, którą założyliśmy z myślą o ludziach marzących  o własnym domu, ale jednocześnie nie mających czasu ani doświadczenia na jego samodzielną budowę. Z myślą o ludziach którzy boja się trafić na firmę „garażową” a szukają wykonawcy z dużym doświadczeniem w swoim fachu. Ofertę naszego domu parterowego w czterech wariantach metrażowych kierujemy do osób oczekujących solidnej i stabilnej konstrukcji jaką daje technologia CLT, przemyślanego rozkładu wnętrz oraz nowoczesnego wyglądu.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania podczas którego szczegółowo omówimy naszą ofertę budowy MasywnegoDomu.

[ +]
lat doświadczenia w clt

NASZE REALIZACJE Z MASYWNEGO DREWNA CLT